Çıyan İlaçlama - Mat İlaçlama
canlı destek

Aşağıya mesajınızı yazın ve butonuna tıkladığınızda sizi Whatsapp destek hattına yönlendireceğiz.

Mat İlaçlama Merkez
Merhaba, İstanbul'un her bölgesine hizmet veriyoruz.
Bizi isterseniz 0543 180 10 95 üzerinden arayabilir veya fiyat teklifi almak istiyorsanız aşağıya mesajınızı yazıp gönderebilirsiniz.
Whatsapp hattında yazdığınız mesaj için ortalama 15 dakika içinde size geri dönüş yapacağız.
×
Whatsapp


Çıyan İlaçlama

Çıyan ilaçlama içeriği, Çıyanlar zehir taşıyan tehlikeli böceklerdir. Yaşam alanlarımızda görülen çıyan türlerine karşı çıyan ilaçlama uygulamaları ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir.

Çeşitli renklere ve boylara sahip olan çıyanların bazı türleri oldukça güçlü zehre sahiptir. Bu nedenle çıyanlardan kurtulmak için bireysel yöntemlerden kaçınılmalıdır. Çıyan böcekleri gündüz saatlerinde yuvalarında dinlenir. Gece yiyecek arayışı için ortaya çıkan çıyan, çok hızlı hareket ederek gözden kaybolur. Çıyan ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama personelleri tarafınca gerçekleşmelidir.

Çıyanlar her türlü böcek türü ile beslenebilen canlılardır. Çıyan böceklerini çok sayıda var olan ayaklarından tanımak mümkündür. Ortalama çıyanların iki yüz adet ayağı vardır. Çıyanlar insanları ısırabilen canlılardır. Çıyan ısırması sonucu kişide bazı belirtiler görülür.

Çıyan sokması sonucu kişide görülen belirtiler

Çıyan böceğinin soktuğu bölgede; kızarıklık, kaşınma, şişme, yanma ve kabarma
Kusma
Bulantı
Baş dönmesi
Baş ağrısı
İştahsızlık
Halsizlik

Çıyan sokması durumunda en yakın Sağlık kuruluşuna gidilerek profesyonel yardım alınmalıdır. Mat böcek ilaçlama çıyan ilaçlama hizmeti ile çıyan görülen tüm alanları Sağlık Bakanlığı onaylı yöntemleri ile ilaçlamaktadır.

Yaşam alanlarınızda karşı karşıya kaldığınız tüm haşere türleri için firmamızla irtibata geçerek profesyonel ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.7 gün 24 saat hizmet sağlamakta olup ekonomik çıyan ilaçlama fiyatları ile Müşterilerimize olanaklar sunmaktayız. Kaliteli hizmetin adresi için bize daima ulaşabilirsiniz.

fiyat teklifi alın
Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanarak, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleriyle son teknoloji makineler yardımıyla haşere / böcek sorunlarına %100 kesin çözüm sunuyoruz.


Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Ara