Örümcek İlaçlama - Mat İlaçlama
canlı destek

Aşağıya mesajınızı yazın ve butonuna tıkladığınızda sizi Whatsapp destek hattına yönlendireceğiz.

Mat İlaçlama Merkez
Merhaba, İstanbul'un her bölgesine hizmet veriyoruz.
Bizi isterseniz 0543 180 10 95 üzerinden arayabilir veya fiyat teklifi almak istiyorsanız aşağıya mesajınızı yazıp gönderebilirsiniz.
Whatsapp hattında yazdığınız mesaj için ortalama 15 dakika içinde size geri dönüş yapacağız.
×
Whatsapp


Örümcek İlaçlama

Örümcek ilaçlama içeriği, çeşitli türlere sahip olarak Dünyanın birçok bölgesinde görülen eklem bacaklı bir canlıdır. Kurak iklim bölgelerinde ölümcül zehir taşıyan örümcekler oldukça fazladır. Örümcek ilaçlama da bu nedenle çok önemlidir.

Örümcek farklı boy ve yapıya sahip olarak güçlü ağlar kurmaktadır. Özellikle evlerin loş ve karanlık kısımlarında örümcek ağları ile karşılaşmak mümkündür. Örümcekler diğer böcekleri yiyerek beslenmektedir. Örümcekler en çok duvar dipleri, taş araları ve ağaç aralarında görülürler.

Örümcekler insanlara hastalık bulaştırmazlar. Fakat bazı örümcek türleri zehir taşıdığından dolayı insanları sokarak zehirleyebilirler. Örümcek ilaçlama uygulamaları ile örümcek görülen alanlar ilaçlanmalıdır. Alanında uzman örümcek ilaçlama firmalarından hizmet talep etmelisiniz. Zehirli örümcek insanı soktuğu vakit bazı belirtiler görülmeye başlar. Örümcek ile mücadele son derece önemlidir.

Zehirli Örümcek Sokmasında Oluşan Belirtiler;

Yanma, kızarma, şişlik,
Halsizlik
Nabız artışı
Soğuk Terleme
Titreme
Bitkinlik

Örümcek sokmalarında en yakın sağlık kuruluşundan profesyonel destek almalısınız. Mat böcek ilaçlama servisi olarak, örümcek ilaçlama uygulamalarında profesyonel kadromuzla görev almaktayız. İlaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığınca gereken belge ve onaylara sahip olarak ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Dilediğiniz tarihler içerisinde ilaçlama randevusu alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

fiyat teklifi alın
Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanarak, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleriyle son teknoloji makineler yardımıyla haşere / böcek sorunlarına %100 kesin çözüm sunuyoruz.


Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Ara